top of page

Logu un durvju remonts
(Plastmasa un alumīnijs)

2-1.png
6-1.png
remont-plastikovyih-okon.jpeg

MŪSU PAKALPOJUMI

Mūsu uzņēmums piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu profila logu un durvju (plastmasas un alumīnija) regulēšanas remontam un jebkādu problēmu novēršanai. Mēs varam nodrošināt visas nepieciešamās sastāvdaļas un piederumus, lai atrisinātu problēmu par vislabākajām cenām, vai izmantot jūsu materiālus remontam.

PAKALPOJUMI 

REGULĒŠANA:

 

Meistara izbraukšana uz objektu izsaukuma dienā, armatūras apskate, diagnostika, konsultācija, risinājums: pozīcijas regulēšana uz augšu-uz leju, pa labi-pa kreisi, piestiprināšana pie rāmja, kompleksā regulēšana ar diagonāļu atjaunošanu, budžeta sastādīšana , aprēķins, vienošanās par remontdarbu laiku,  darbu veikšana, parakstot veikto darbu aktu.

PIEDERUMI - REMONTS, NOMAIŅA : ​

 

Meistara izbraukšana uz objektu, apskate, armatūras uzmērīšana, konsultācija, furnitūras izvēle: Roto, Maco, Siegenia-Aubi, Winkhaus, Gu, Vhs, budžeta sastādīšana, aprēķins, vienošanās par remonta laiku, darbu veikšana, parakstīšana veiktā darba akts.

BLĪVES NOMAIŅA : ​

 

Meistara izbraukšana uz objektu kontakta dienā, hermētiķa pārbaude, vārstu uzmērīšana, konsultācija, hermētiķa izvēle: grafīts, gumija, gumija, termoplasts, silikons, poliuretāna putas, budžeta sastādīšana, aprēķins, vienošanās par laiku par remontu, līguma aizpildīšanu, darbu veikšanu, veikto darbu parakstīšanas aktu.

STIKLU NOMAIŅA : ​

 

Meistara izbraukšana uz objektu saskarsmes dienā, pakešu logu apskate, pakešu logu uzmērīšana, konsultācija, stikla pakešu izvēle: vienkameru, divkameru, trīskameru, energo- taupīšana, aizsardzība pret sauli, aizsardzība pret troksni, ugunsdroša, triecienizturīga, budžeta veidošana, aprēķins, saskaņošana par remontdarbu laiku, līguma aizpildīšana, darbu veikšana, izpildīto darbu akta parakstīšana.

CENAS

No pakalpojuma NODROŠINA

1-1.png

JŪS PIETEIKTIES
MUMS

2-1.png

MEISTARS AIZSTĀJ UN IZVEIC APSKATI

3-1.png

IZMAKSAS IR NOTEIKTAS

4-1.png

LĪGUMS SLĒGTS VIETĀ

5-1.png

REMONTĀ

6-1.png

GATAVA! JŪSU PROBLĒMA IR ATRISINĀTA!

LOGU REMONTS

Visiem mājā ir plastikāta logi. Mūsu laikmetā ir grūti iedomāties ērtāku produktu apkopes un remonta ziņā. Ar plastmasas logiem mājā vienmēr ir silti un mājīgi. Mūsdienās ir grūti atrast telpu, kurā nebūtu šī modernā brīnuma. Šķiet, kas var būt uzticamāks par PVC logiem? Bet laika gaitā viss galu galā nolietojas. Plastmasas logi un durvis nav izņēmums. Vai jūsu logi svīst un pūš pa logu? Tāpēc laiks izsaukt logu remontētāju. Un jo ātrāk jūs to izdarīsit, jo labāk. Pietiek tikai piezvanīt pa telefonu, un mūsu meistari atbrauks uz izsaukumu un lēti un tajā pašā laikā profesionāli saremontēs logus.

Mūsu uzņēmums sniedz plastmasas logu remonta pakalpojumus Rīgā un Rīgas reģionā. Logs prasa smalku apstrādi, un izsists logs liek mūsu amatniekiem steigties pretī izaicinājumam, jo mēs augstu vērtējam jūsu mājas siltumu. Darba izmaksas ir atkarīgas no daudziem faktoriem – no nomaināmām sastāvdaļām, no darba sarežģītības un no steidzamības. Bet jebkurā gadījumā loga bloka nomaiņa nav dārgāka par jūsu un jūsu tuvinieku veselību. Mūsu meistari ar prieku dāvās Jūsu mājoklim siltumu – un tas ir pats galvenais!

Ir vērts strādāt, varat uzzināt uzņēmuma mājas lapā, vai atstāt pieprasījumu par cenu. Tur ir norādītas visas cenas, ieskaitot pabeigtas uzstādīšanas cenu. Un vēl labāk – zvani pa telefonu un visu uzzini pie menedžera.

Vai vēlaties remontēt plastmasas logu furnitūru? Šajā nav nekā neiespējama. Atliek tikai pasūtīt meistara aizbraukšanu mūsu uzņēmumā, un jūsu jautājums tiks atrisināts.

Logu un durvju remonts, uzstādīšana – to visu mūsu meistari var paveikt par ļoti lētu cenu. Labāk ir uzticēt logu bloku, atslāņošanās,  nogāzes , armatūra,  nomainot blīvējuma , roktura vai slēdzenes gumijas profesionāļiem, nekā nosalt garos rudens vai ziemas vakaros.

Protams, ja jums ir naudas ierobežojumi un vēlaties ietaupīt, varat mēģināt logu remontu veikt pats. Piemēram, daudzi varēs nomainīt rokturi vai nepareizu atvērumu – pietiek ar vispārējām zināšanām un labām rokām. Bet tas nepalīdzēs veikt sarežģītākus remontdarbus, piemēram, nomainīt stikla pakešu logu, hermētiķi vai furnitūru, tam ir nepieciešamas pieredzējuša meistara prasmes. Un šeit mēs esam gatavi jums palīdzēt.

KAS PARASTĀ IZVED PĀRTRAUKŠANU UN IR NEPIECIEŠAMS LOGU REMONTS:

Nepareiza logu uzstādīšana vai darbība

 

Ar to parasti saskaras plastmasas (PVC), alumīnija un metāla-plastmasas logu īpašnieki. Parasti šie produkti paši par sevi ir pietiekami kvalitatīvi. Ļoti bieži pie mums vēršas cilvēki ar lūgumiem salabot atmosfēras, pērkona negaisa, lietus un vēja ietekmē bojātos logus, kā arī veco māju iedzīvotāji, kuri saskaras ar ēkas saraušanās problēmu. Šajā gadījumā mūsu meistari nomainīs stikla pakešu logu, furnitūru vai atjaunos furnitūru.

 

Nepareiza uzstādīšana

 

Tā ir visizplatītākā problēma tiem, kam ir uzstādīti alumīnija logi. Rezultātā vērtnes attālinās, blīvējums sabojājas, ārējais rāmis attālinās no loga atvēruma. Un rezultātā - jūs saņemat logus, no kuriem visu laiku pūš, caurvējš, aukstums iespiežas - jūs salstāt, saaukstieties... Lai no tā izvairītos, ir pienācis laiks zvanīt mums un izsaukt logu remontētāju uz jūsu māju.

tālr.  + 371  2000 3777

bottom of page