top of page
9.png
Bezrāmju angāri

Bezrāmju angāri

Neskatoties uz augstajām komerciālo nekustamo īpašumu cenām, investori joprojām uzskata, ka atmaksāšanās laiks investīcijām šajā jomā ir pārāk dārgs. Problēmu var atrisināt, ja ir pieejamas tehnoloģijas, kas samazina būvniecības laiku un paredzamās izmaksas. Šodien SIA “Kompānija Avotiņi” ir šāda tehnoloģija.

Bezrāmju angāru būvniecības tehnoloģiju izstrādāja amerikāņu uzņēmums MIC Industries, un tā visā pasaulē ir pazīstama ar nosaukumiem ABM (Automatic Building Machine) un UBM (Ultimate Building Machine). Jāpiebilst, ka "Kompānija Avotiņi" ir vienīgā šādas tehnikas īpašniece Baltijā. Līdzīgi kompleksi ir pieejami arī Krievijā un Skandināvijā no mums tuvākajām kaimiņvalstīm.

ABM tehnoloģiju klāsts ir diezgan daudzveidīgs: noliktavu kompleksi un loģistikas termināli, tirdzniecības centri un segti tirgi, rūpniecības un lauksaimniecības ēkas, sporta bāzes, dzīvojamo un biroju ēku jumti un bēniņu stāvi.

AngariRusWeb_004.jpg
Cena:

 

Materiālu, arku noma, celtnis, uzstādīšana - ( 50 € - 60 € ) par kvadrātmetru uz grīdas.

 

Materiālu, arku noma, jaucējkrāns, uzstādīšana, vārti, durvis, pamati, grīdas segums, gala sienas - ( 100 € - 150 ) € par kvadrātmetru uz grīdas

 

Šīs ir ļoti orientējošas izmaksas. Tas var būt atkarīgs no angāra izmēriem, no metāla biezuma un citām īpašībām.

Angārs 15x30 m ar platību 450 kvadrātmetri var maksāt no 45 000 € - 65 000 €. Bez PVN. 

IMG_3052.JPG

Bezrāmju angāra montāža. Latvija. 

Bezrāmju angāra montāža. Latvija. 

Bezrāmju angāra montāža. Latvija. 

Kopumā “Kompānija Avotiņi” Baltijas valstīs uzbūvēja ap 100 dažāda veida un izmantošanas bezrāmju angārus, tai skaitā paša uzņēmuma vajadzībām – par to ergonomiku un funkcionalitāti var pārliecināties potenciālie klienti.

bottom of page